• KOÇ BURCU

  Haftaya sürprizli ve geleceğe yönelik sevindirici fırsatlar ile dolu haberlerle başlıyorsunuz. Uzun zamandır içinizde biriktirdiğiniz duyguların karşılık bulması an meselesi olabilir. Karşılık bulamadığımız her duygu için sürpriz adımlar alabileceksiniz. Bilinmeyen bir şekilde ibre size dönerek kadersel seçimlerde başrolü oynayabileceksiniz. 16 Ağustos’ta yakın çevre iletişimlerinizde önemli bir süreç meydana gelecektir. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeleri yakın çevrenizle paylaşabilir, onların da önemli desteklerini almanız gerekebilir. Özel yaşamınızda çözüme kavuşmamış olan konular yeniden gündeminize gelebilir. Uzlaşma ve çözüm yollarını kolaylıkla bulabileceksiniz. Kardeş, kuzenler, yakın dostlarınız ile ilgili önemli gelişmelerden haberdar olmanız mümkün. 19 Ağustos tarihinde ev, aile ve yuva yaşamınızda dikkat etmeniz gereken olayları her zamankinden daha sağduyulu algılamanız ve destek olmanız sizi daha da güçlü kılacaktır.

  Haftanın Mottosu: İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olun.

   

 • BOĞA BURCU

  Haftaya genel anlamda ailevi ilişkilerinizde maksimum derecede destek görebileceğiniz bir hızla başlıyorsunuz. Ebeveynlerinizden alacağınız desteklerle önemli bir sorununuzu aşabilirsiniz. Yalnız alacağınız bazı yardımlar karşılığında ailenizin baskı ve manipülatör davranışlarını iyi organize etmeniz gerekebilir. 19 Ağustos tarihinde yakın çevre iletişimlerinize dikkat etmenizde fayda var. Yakın arkadaşlarınızın bazı yanlış davranışlarına maruz kalabilirsiniz. Bu anlamda öfkenizi kontrol edebilmelisiniz. Doğruları zamanı geldiğinde söylemeniz sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bu hafta kazalara ve sakarlıklara ekstra özen göstermelisiniz.

  Haftanın Mottosu: İki karpuz bir koltuğa sığmaz.

   

 • İKİZLER BURCU

  Haftaya yakın çevrenizin duygusal sorunlarına karşı destek vererek başlangıç yapabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinize duyduğu ilgi sizi güvende ve güçlü hissettirecektir. Konuşma tarzınız, yanlış anlaşılmalara karşı bazı sorunları ortaya çıkabilir. Acele ile yapılmış bazı konuşmalar ve söylemlerde zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı sorunların gün yüzüne çıkması sizi yeniden rahatsız edebilir. Bunun için artık kalıcı çözümler bulmalısınız. 16 Ağustos tarihinde alınganlıklara ve sözel anlamda çarpıtılmış konulara karşı biraz daha sağduyulu hareket edin. İçgüdüsel davranışlarla hareket ederseniz, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Gelir-gider dengesinde bazı sorunlar yaşamamak adına geleceğe yönelik bazı planları bu hafta yapmanızda fayda olacaktır.

  Haftanın Mottosu: İyi olduğunuz için herkesin size adil davranmasını beklemek, vejetaryen olduğunuz için boğanın saldırmayacağını düşünmeye benzer.

   

 • YENGEÇ BURCU

  Bu hafta aile bireylerinden yardım görebileceğiniz bazı konu ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizde partnerinizin haklılığını anlayabileceğiniz bazı gerçeklikler önünüze gelebilir. Ev, aile ile ilgili konularda bazı destekler görmek isteyebileceksiniz. Kardeş, yakın arkadaş dostlarınıza finansal yardımlarda bulunabilirsiniz. Maddi ve finansal sorunlarınıza çareler bulabileceğiniz önemli bir dönem içerisine giriyorsunuz. Projelerinize beklediğiniz destekleri alabileceksiniz. İkna gücünüzle birçok sorunun üstesinden gelebileceksiniz. 19 Ağustos tarihinde baskı ve manipülasyona karşı dikkatli olmalısınız. İlişkilerde kıskançlık sorunlar yaratabilir.

  Haftanın Mottosu: Gerçeği arayanlara inanın, bulduğunu iddia edenlerden çekinin.

   

 • ASLAN BURCU

  Haftaya finansal sorunlarla başlayabilirsiniz. Yersiz harcamalara karşı biraz daha dikkatli olun. Bazı şüphelerinizi ve kafa karışıklıklarınızı dışarı çok fazla yansıtmayın. Yaralarınızı sağduyu ile sarmalayarak bir yerlerden ruhsal arınmaya başlamanız doğru olacak. İlişkilerinizin gündemde olacağı bu hafta sürpriz bazı kararlar verebilirsiniz. Olaylara karşı yaklaşımınız değişebilir ve eğer hatalarınızı kabullenme noktasına gidip, büyüklük gösterebilirseniz alacağınız olumlu sonuçlar sizi oldukça memnun edecektir. Ailenizin kararları sizin de hayatınızı etkileyecek bir noktaya getirebilir. Taşınmak yer değiştirmek hayatınızla ilgili değişim yaratacak olan konular gündeminizde olacaktır. Bir ilişkinizde (aile, baba, anne, sevgili, eş, kardeş) artık çok büyük bir sorunu aşmak adına uzlaşma konuşması yapmak durumunda kalabilirsiniz.

  Haftanın Mottosu: Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olur.

   

 • BAŞAK BURCU

  Haftaya maddi ve finansal gelirleriniz, ortaklaşa gelirler, eş parası, borçlar, finansal hukuki süreçler, krediler, alacaklar gibi konularda önemli konuları gündeminize alarak başlangıç yapabilirsiniz. Bu süreçte hukuki konular daha fazla gündeminizde olabilir. Seyahatler ve eğitim gibi konularınıza ayıracağınız bütçe konusunda biraz daha esnek davranabilirsiniz. 16 Ağustos’ta kariyerinizi ilgilendiren konularda bazı zorluklarla karşılaşmamak için detaylardan uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. Aşkta ve ilişkilerde önyargılarınızı kırma zamanı gelmiş olabilir. İlişkilere başlarken yaşadığınız genel sorunların üstesinden bu şekilde kolayca gelebilirsiniz.

  Haftanın Mottosu: Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.

   

 • TERAZİ BURCU

  Ev ve aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem olabilir. Yaşadığınız ortamı, evinizi dekore edebilir, güzelleştirebilirsiniz. Ailenizden maddi, manevi destek görebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki bir aylık dönemde iletişim, haberleşme ve yolculuklar açısından hareketli bir gündeminiz olabilir. Spora ve fiziksel aktivitelere ağırlık verebilirsiniz.

 • AKREP BURCU

  Önümüzdeki bir aylık süreçte maddi konularda hareketli bir gündeminiz olabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için görüşme ve iletişim halinde olabilirsiniz. Ticari konular, pazarlıklar, anlaşmalar söz konusu olabilir, işinizi geliştirmek için seyahatler yapabilirsiniz. Ayrıca aşka ruhsallığın peşinde olacağınız bir dönem başlıyor sizin için.

 • YAY BURCU

  Bu haftabaşı göz önünde olacağınız alanlarda veya iş konularında titiz ve seçici tavırlarınızla hareket edeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Önemli sorumluluklar üstlenmeniz, sağlık sıkıntılarınız iş hayatınızda istediğiniz gibi davranmanıza engel olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızda güzel bir iletişim sağlayacaksınız. 14 Şubat sevgililer gününde sosyal ortamlarda, aktivite ve organizasyonlar içinde bulunmak isteyebilirsiniz. 

 • OĞLAK BURCU

  Bu haftabaşı farklı ortamlarda  yaratıcılığınızı ve eğlenceli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.  Dış ortamlarda karşılaşacağınız bazı olaylar sizi kolaylıkla aşağıya çekebilir, moralinizi bozabilir. Özel hayatınızdaysa akşam saatlerinde değişik planlar devreye girebilir. 14 Şubat Sevgililer gününde iş alanlarınızdaki yoğunluklardan fırsat bulabilirseniz, sevdiğiniz insanla göz önünde, toplum içinde veya sevdiğiniz insanın ailesiyle beraber vakit geçirebilirsiniz.

 • KOVA BURCU

  Merkür bugün Yay burcuna ilerleyerek sosyal hayatınıza hareketlilik ve canlılık getiriyor. Arkadaşlarınızla daha sık görüşebilir, sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ifade etmekte, paylaşmakta zorlanmayacağınız bir aylık bir dönem geçirebilirsiniz.

 • BALIK BURCU

  Hedeflere odaklanma zamanı

  Hayatın genel akışında kontrolünüzü yitirdiğinizi düşünüyorsanız, size güzel haberlerimiz var. Satürn artık düze dönmüş durumda ve başta iş ve kariyer alanınız olmak üzere sörev ve sorumluluk içeren her ne kadar konunuz varsa iplerini artık elinize alabilirsiniz. Güçlükler peşinizi bırakmasa da artık daha fazla irade, metanet sahibi olabilirsiniz. Hedeflerinize, planlarınıza odaklanabilir, güçlü ve otorite konumunda kişilerle bağlar kurabilir ve bunun yansımalarını sosyal alanda ve kariyerinizde görebilirsiniz. Adım adım gelecek mutluluklara hazır olmalısınız, ilk adımlar beklediğinizden veya umduğunuzdan küçük olsa da. Hafta sonuna yaklaşırken geleceğe yönelik umutların yeşerdiğini daha çok hissedebilir ve dostlarınızla, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir. Hafta sonunda ise tüm yaşananları sindirmeye, kendi halinizde sessiz ve sakin kalmaya ihtiyacınız olabilir, dinlenmeye zaman ayırmalısınız.