KLAVYE DELİKANLILARI Magazin Haber Resmi

KLAVYE DELİKANLILARI

Süreç Film'in yapımcılığını yaptığı, Yahya Samancı'nın yönetmenliğini, Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi'nin senaryosunu yazdığı show tv ekranlarının yeni sezon dizisi Klavye Delikanlıları çok yakında başlıyor. Dizinin başrollerini Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Seray Sever, Rasim Öztekin gibi isimler paylaşıyor.

Klavye Delikanlıları Dizisi Konusu

Bayram ve Kerem çocukluklarından itibaren asosyal olmadığı çok fazla diyalog kuramadıkları için bütün vakitlerini bilgisayar oyunlarında geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine karşı söyleyemediklerini internet ortamında söyleyip bir de üstüne para alıyorlardır. Yani kısacası Trol olmuşlardır.

Bayram'ın kuzeni yani bizimkilerin tam tersi olan sosyal bir karakter olan Volki Amerika'dan Türkiye'ye geri döner. Dijital dolandırıcılık yapmak için birliktelik sağlarlar. Bayram ve Kerem'i de peşinden sürükleyerek bir dolandırıcılık şebekesine dahil eder. Bir de ekibe güzellik ve dolandırıcılık abidesi Seyran katılır. Daha çok zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmaya çalışan ekibi bol maceralı, komik bir hikaye beklemektedir.

BENZER HABERLER