YENİ DİZİ

YENİ DİZİ "SEVDA`NIN BAHÇESİ"

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında göreceğimiz yeni dizi Sevda’nın Bahçesi Eylül ayında ekranlara merhaba diyecek. Dizinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken, başrollerini ise Sibel Can ve Emre Kınay paylaşıyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasına yeni bir dizi daha katılmaya hazırlanıyor. Sevda’nın Bahçesi adıyla ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Sibel Can ve Emre Kınay paylaşıyor.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Sevda’nın Bahçesi, yeni sezonda ekranlara Eylül ayında merhaba diyecek. İlk tanıtım videosu bugün yayınlanan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. 

SİBEL CAN kimdir?

1 Ağustos 1970 yılında doğmuştur. İstanbulludur. Sibel Can 14 yaşındayken dansa merakı vardı ve gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başlamıştı. Sibel Can babasıyla birlikte çıktığı yurt içi ve yurt dışı turnelerinde hem oryantal hem de solist olarak sahne almaya başlamıştı. Şarkıcı olarak hayatını sürdüren Sibel Can birçok albüme imza atmış son olarak ise O Ses Türkiye jüriliği yapmıştır.

EMRE KINAY kimdir?

5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tecrübeli Oyuncu İlköğretim ve lise hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Tanınması ise tiyatrolar sayesinde olmuştur. Son olarak Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır.

BENZER HABERLER